نوشین


شرکت نوشین با مالکیت خانواده بیگلری را بعنوان بنیانگذار صنعت کلوچه در ایران می شناسند . این مجموعه با بیش از 65 سال سابقه در تولید محصولات کیک و کلوچه، بیسکوییت و ویفر در حال حاضر محصولات با کیفیت خود را در شهرستان کازرون و حومه از طریق شرکت روزی پخش توزیع می نماید.

اکساب


شرکت آب اکساب تولید کننده آب غنی شده با اکسیژن می باشد که اکسیژن محلول در آن 50 برابر بیشتر از آب معمولی می باشد . لذا این نوع آب تاثیر بسزایی در سلامت جسمانی دارد . و باتوجه به رسالت توزیع محصولات سلامت محور توسط روزی پخش ، هم اکنون این آب در اکثر فروشگاه های شهرستان کازرون، نورآباد و فراشبند در دسترس همشریان می باشد.

بس


سبد متنوع آوندفر از گذشته تا امروز یادآور کیفیت در تولید و تعهد بوده است . در حال حاضر برند بس (صابون های مایع، مایع ظرفشویی، انواع شامپو و سایر اقلام شوینده بهداشتی) در سبد مجموعه روزی پخش قابل تحویل به مشتریان می باشد.

ماجو


شرکت ماجو از سال 92 فعالیت خود را آغاز کرد و بواسطه نوآوری در طراحی بطری های نوشیدنی ، خیلی زود در شلف مغازه ها وارد شد و در حال حاضر جزء نوشیدنی های پر طرفدار می باشد.

مکث


محصولات کیک،بیسکوییت، ویفر مکث از برندهای شناخته شده کشور می باشد که سبد متنوعی از محصولات را تولید می کند . اقلام مذکور در سبد توزیعی روزی پخش موجود می باشد.

رکنی


محصولات شوینده رکنی در شهرک آب باریک زرقان تولید می شود و با توجه به قیمت رقابتی ، یکی از پر فروش ترین اقلام سبد روزی پخش می باشد.